ویژه برنامه های رادیو قرآن در ایام محرم

رادیو قرآن به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ویژه برنامه های متعددی را تدارك دیده است كه تقدیم مخاطبان می شود.

1401/05/05
|
11:02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، ویژه برنامه های دهه اول ماه محرم رادیو قرآن به شرح زیر می باشد:

ویژه برنامه "نفس مطمئنه" ، هیئتی در استودیوی رادیو قرآن ، كه از شام اول محرم به مدت 13 شب ساعت 21 به مدت 55 دقیقه به روی آنتن می رود.
این برنامه شامل بخش های متنوعی از قبیل بخش كارشناسی ، تلاوت، ابتهال ، مرثیه سرایی ، آشنایی با پیر غلامان و مداحی می باشد .

این برنامه به همت گروه علوم قرآنی، به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده ، گویندگی رضا خضرایی، كارشناس معارف عاشورایی حجت الاسلام والمسلمین حسین اسكندری و كارشناس تاریخ اسلام دكتر سعید طاووسی مسرور ، از رادیو قرآن پخش می شود.

" قدسیان"نیز ویژه برنامه ی دیگر رادیو قرآن در ایام ماه محرم است كه به موضوع پیام های قرآنی در خصوص واقعه كربلا و عاشورای حسینی خواهد پرداخت .
این برنامه در طول ایام دهه اول ماه محرم ساعت 10 به تهیه كنندگی سمیه خراج و فاطمه گنجی، اجرای یاسر دعاگو،و كارشناسی حجت الاسلام حاج ابوالقاسم، هماهنگی جناب آقای شاكری و ارتباطات آقای ابراهیمی به بررسی سیرو سلوك عرفانی امام حسین (ع) و یاران ایشان در واقعه عاشورا و كربلا به روی آنتن خواهد رفت.
این برنامه شامل بخش های متنوعی از قبیل بخش كارشناسی، گزارش و ارتباط با كربلا، شعر خوانی توسط شعرای آیینی، داستانك و ... است؛ كه از 8 ام تا 20 مرداد ماه در ایام عزاداری سید الشهدا (ع) از ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه تقدیم مخاطبان می شود.


دسترسی سریع