پایان بخش بانوان بیست و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

بیست و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان كشور كه در 6 بخش و 53 رشته از آبانماه سال 1401 آغاز شده بود در روز شنبه 19 اردیبهشت ماه در بخش بانوان به كار خود خاتمه داد.

1402/02/27
|
14:06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ جناب آقای باقری مدیر كل قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان در این باره توضیحاتی را ارائه نمودند و بیان كردند:« بیست و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت كشور در 6 بخش و 53 رشته از آبانماه سال 1401 آغاز شد و روز شنبه 19 اردیبهشت ماه در بخش بانوان به كار خود خاتمه داد».
باقری ادامه داد:«رقابت های بخش آوایی؛ پس از چند سال تعطیلی بخاطر ویروس كرونا در دو گروه خواهران و برادران (خانم ها در 10 رشته و آقایان در 17 رشته) از 22 تا 30 اردیبهشت ماه در شهر ساری برگزار شد و آیین اختتامیه مرحله پایانی رقابت بخش آوایی خواهران در سه حوزه اساتید، دانشجویان و كارمندان كه از 22 اردیبهشت ماه آغاز شده بود؛ یكشنبه 24 اردیبهشت ماه با حضور مسئولان استانی و مسئولان وزارت بهداشت و درمان كشور برگزار شد».
وی همچنین افزود:« مسابقات گروه آقایان از 27 تا 30 اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در شهر ساری برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه این مسابقات نیز در روز سی ام در سه حوزه اساتید، دانشجویان و كارمندان برگزار می شود».
باقری اذعان داشت:«در این دوره از مسابقات در مجموع بیش از 70000 نفر شركت كننده داشتیم كه حدود 53000 نفر در حوزه های سه گانه و بیش از 12000 نفر در بخش آوایی برادران و خواهران حضور داشتند كه از این بین تقریبا 500 نفر به مرحله نهایی بخش آوایی مسابقات راه یافتند و در نهایت حدود 230 نفر هم به عنوان برگزیده در 22 رشته انتخاب شدند».
وی در انتها بیان كرد:«علاوه بر هدایای دریافتی عملا مشوق های دیگری هم توسط همكاران مركز قرآن و عترت و دیگر مجموعه های وزارتخانه برای شرگت كنندگان در نظر گرفته شده است؛ به عنوان مثال، شركت در بخش معارفی این مسابقات برای كارمندان به عنوان بخشی از دوره های آموزشی ضمن خدمتشان در نظر گرفته شده در حوزه اساتید این مسابقات به عنوان فعالیتهای فرهنگی ایشان و در حوزه دانشجوها هم به عنوان مشوقهای فرهنگی در مرحله دانشگاهی و كشوری برای ایشان محسوب خواهد شد كه شركت كنندگان از تشویقها و امتیازات فرهنگی در فضای دانشگاهی هم می توانند استفاده بنمایند».
مشروح كامل این گفتگو و سایر بخشهای خبری برنامه والعصر و نیز "عصر مجازی" را می توانید از آرشیو برنامه واقع در تارنمای شبكه رادیویی قرآن به نشانی www.radioquran.ir دریافت نموده و بشنوید.
در میز خبر برنامه والعصر عنوان شد:
تصویب برگزاری اولین كنفرانس قرآن و آینده پژوهی
پایان بخش بانوان جشنواره قرآنی وزارت بهداشت
پذیرش فینالیست های مرحله نهایی ششمین مسابقه شوق تلاوت
برپایی جلسه آموزش قرآن هر هفته در مسجد جامع آستان مقدس حضرت عبدالعظیم
اجرای سومین دوره «شهر من شهر نماز» در استان سمنان
نهایی سازی لایحه برنامه و بودجه اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد
طعم قرآن در جشن الفبای كلاس اولی ها
جذب نخبگان قرآنی دانشگاه علوم و معارف در آموزش و پرورش
تغییر زمان مرحله كشوری مسابقات قرآنی جمعیت هلال و احمر
و بیست و دومین محفل مجمع قرآنیان اسلامشهر
برنامه والعصر به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر یكشنبه تا چهارشنبه بصورت زنده تهیه و از شبكه رادیویی قرآن پخش میشود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع