برپایی نشست هم‌اندیشی دبیران كانون‌های قرآن دانشگاه‌های وزارت علوم

نشست هم‌اندیشی دبیران كانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های تابع وزارت علوم دوشنبه هشتم خردادماه به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

1402/03/07
|
13:40

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، پس از پایان سی و هفتمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم كه اواسط اردیبهشت‌ماه به میزبانی دانشگاه لرستان در خرم‌آباد برگزار شد، اولین نشست هم‌اندیشی دبیران كانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود.

در این نشست كه دوشنبه هشتم خردادماه به صورت حضوری(برای دانشگاه‌های تهران) و غیر حضوری(برای سایر دانشگاه‌ها) برپا می‌شود، فعالیت‌های دینی در دانشگاه‌ها آسیب‌شناسی خواهد شد.

بررسی راهكارهای ارتقا و روزآمدی فعالیت‌های دینی و قرآنی، چگونگی افزایش مشاركت دانشجویان در فعالیت‌های دینی و مذهبی و اشتراك‌گذاری تجربیات موفق در عرصه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآن كریم بخش دیگری از موضوعات این نشست است.

زمینه‌سازی ارتباط و هم‌افزایی كانون‌های قرآن و عترت با هم و ایجاد شبكه فعالان قرآن و عترت دانشگاه‌ها از دیگر موضوعات این نشست است. این نشست از ساعت 13 تا 15 به همت اداره فعالیت‌های قرآنی و دینی وزارت علوم برگزار می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع