عماد پیران عقل و روزهایی كه به رادیو ترتیل و تلاوت گره خورده است

پیران عقل، مدیر پخش رادیو قرآن، طی گفتگویی تلفنی از برنامه های رادیو تلاوت و ترتیل می گوید.

1402/03/13
|
09:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ عماد پیران عقل،مدیر پخش رادیو قرآن، تلاوت و ترتیل در گفتگو با طاهره شاهچراغ گزارشگر رادیو قرآن در خصوص شبكه های رادیویی ترتیل و تلاوت بیان كرد: « رادیو ترتیل روی موج 99.5 مگاهرتز و رادیو تلاوت روی موج 101.5 مگاهرتز، دو كانالی هستند كه زیر مجموعه شبكه رادیویی قرآن در حال فعالیت بوده و بصورت 24 ساعته درحال پخش می باشند. رادیو ترتیل ضمن اینكه به صورت 24 ساعته به پخش تلاوت و ترتیل از قاریان مختلف می پردازد، بهترین تلاوت های كه در آرشیو رادیو قرآن موجود است را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد».
پیران عقل ادامه داد:«مخاطبین رادیو تلاوت و ترتیل می توانند از طریق رادیو نما این دو شبكه رادیویی را پیگیری و دنبال كنند. رادیو نما به جهت ارائه كنداكتور تلاوت ها امكان بیشتری را در اختیار مخاطب قرار میدهد و علاقه مندان می توانند زمان خود را جهت شنیدن تلاوت قاری مد نظر خود و ترتیل های روزانه به گونه‌ای تنظیم‌ كنند كه با قاری دلخواه خود از طریق كنداكتور كه قبلتر به آن اشاره شد، همراه شوند».
پیران عقل در ادامه در خصوص برنامه های آتی رادیو ترتیل و تلاوت افزود:« به شرط آنكه تأمین بودجه از طریق معاونت انجام شود در صدد آن هستیم كه تلاوت های جدیدی را برای این دو شبكه تولید كنیم و باكس های جدید تلاوت شده ترتیل از قاریان بین المللی داخلی و غیر ایرانی را به امید خدا به مرور وارد كنداكتور پخش خواهیم كرد».
در انتها مدیر پخش رادیو قرآن در خصوص ارتباط مخاطبین با رادیو قرآن گفت: «مردم و مخاطبین می توانند از طریق فضای مجازی و دو كانال بله و ایتای رادیو قرآن نظرات خود را ارسال كنند؛ همچنین مخاطبان و شنوندگان عزیز رادیو قرآن از طریق تلفن 162 سازمان صدا وسیما و تلفن گویای شبكه می توانند نظرات، انتقاد و پیشنهادات خود را منتقل كنند و اگر نظرات ارائه شده مناسب مخاطبان و شبكه باشد، تا جایی كه بتوانیم آنها را عملی كرده و از این طریق پاسخ در خواست های مخاطبین را خواهیم داد».

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع