روی آنتن رادیو قرآن و در برنامه طعم آفتاب مطرح شد؛ واكاوی موضوع اقتدارگرایی و قدرت با استناد به آیه 60 سوره مباركه انفال در طعم آفتاب

طعم آفتاب با محوریت سبك زندگی قرآنی روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت 10:05 با بخش های متنوعی همچون سفر به دریای نور با نكته های قرآنی، آموزشی مهارت زندگی، مسابقه، روایت، خوشه چینی از كتاب های تقریظ شده رهبری و گزارش تقدیم شنوندگان میشود.

1402/06/18
|
11:35

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ ویژه برنامه تابستانی طعم آفتاب كه همزمان با شروع ایام فصل گرم تابستان، از سوم تیرماه تا 31 شهریور ماه سال 1402 با هدف ترویج سبك زندگی دینی، قرآنی به روی آنتن رادیو قرآن می رود، پنج شنبه شانزدهم شهریور ماه با موضوع اقتدارگرایی و قدرت با استناد به آیه 60 سوره مباركه انفال تقدیم مخاطبان شد واز شكوه اجتماع معنوی مسلمانان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی كه مصداق قدرت و قوت مسلمانان است، سخن گفت. همچنین از مخاطبان این سؤال را مطرح نمود كه از نظر شما راهپیمایی اربعین حسینی در فرهنگ دینی و عاشورایی مسلمانان نماد و نشانه چیست؟. پخش آیتم سفری در دریای نور، روایت آفتاب و بخش گزارشی از دیگر آیتم هایی بود كه در این برنامه پخش شد. در بخش كارشناسی نیز حجت الاسلام والمسلمین استاد محمد شیروانی مفسر و پژوهشگر علوم قرآنی طی سخنانی در خصوص موضوع برنامه گفت: پیاده روی اربعین و این همایش میلیونی از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است. افرادی كه به دنبال سودجویی اختصاصی برای كشاندن جهان به سوی مدرنیسم محض هستند، از جریان های اینچنینی هراس دارند و تلاش می كنند تا از برگزاری آن جلوگیری نمایند. وی در ادامه افزود: اینكه میبینیم ملت ایران وعراق علیرغم جنگ هشت ساله، الان به عنوان دوبرادر مسلمان در كنار یكدیگر قرار گرفته اند، جهان را می ترساند. بنابراین میتوان گفت: جهان از قدرت باورهای دینی مسلمانان هراس دارد. گفتنی است، این برنامه به تهیه كنندگی مونا توسلی و فاطمه قاسم آبادی، اجرای محمد مطلب و كتایون درویشی، نویسندگی مریم چوپانی و الهام زیدیام، كارشناسی حجت الاسلام محمد مهدی عباسی، سركار خانم مریم مطلبی، حجت الاسلام محمد شیروانی و حجت الاسلام محمد رمضانی، گزارشگری طاهره سادات شاهچراغ و هماهنگی وحید شاكری به روی آنتن می رود و ارتباطات این برنامه مجید ابراهیمی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند. از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع