شورای نگهبان در بیانیه‌ای اعلام كرد؛ عملیات تنبیهی «وعده صادق» نمایش اقتدار ایران بود

شورای نگهبان در بیانیه‌ای ضمن تشكر از اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موفق به مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطین اشغالی، عملیات وعده صادق را نمایش اقتدار نظام عنوان كرد.

1403/01/26
|
13:56

شورای نگهبان در بیانیه ای ضمن تشكر و قدردانی از نیروهای مسلح و جبهه مقاومت؛ عملیات «وعده صادق» نمایش اقتدار نظام بود و ملت‌ها را به نابودی هرچه زودتر رژیم صهیونیستی امیدوار كرد.

متن كامل بیانیه شورای نگهبان به شرح ذیل است:

شب گذشته سرانجام انتظارها به پایان رسید و حمله گسترده موشكی و پهپادی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به جنایت‌های رژیم صهیونیستی انجام و مواضع نظامی این رژیم در سرزمین‌های فلسطین اشغالی با موفقیت هدف قرار گرفت.

این رژیم جنایتكار و كودك‌كُش در ادامه شرارت‌هایش در روزهای گذشته با حمله به ساختمان كنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق، جمعی از فرماندهان نظامی ایران را به شهادت رساند و باید پاسخی محكم و بازدارنده دریافت می‌كرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با ده‌ها فروند موشك و پهپاد و تاكتیك‌های پیچیده، مواضع اطلاعاتی و پشتیبانی در حمله به ساختمان كنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را به طور قابل ملاحظه‌ای منهدم كرد.

عملیات «وعده صادق» كه با رمز «یا رسول الله (ص)» انجام شد، نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان به خصوص صهیونیست‌ها و آمریكایی‌ها بود و نشان داد كه ایران به هر تجاوزی پاسخی محكم و پشیمان‌كننده خواهد داد.

عملیات باشكوه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران كه با همراهی جبهه مقاومت همراه بود، قلوب ملت‌های مسلمان و آزاده جهان و به خصوص مردم مظلوم غزه و فلسطین كه در ماه‌های گذشته تحت شدیدترین حملات و تجاوزات رژیم اشغالگر قدس قرار دارند، خوشحال كرد و آن‌ها را به آزادی قدس در آینده نزدیك امیدوارتر ساخت.

شورای نگهبان ضمن قدردانی از رزمندگان دلاور و پرافتخار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت، امیدوار است كه جشن بزرگ آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی هرچه زودتر باحضور باشكوه ملت‌های مسلمان و آزاده جهان برگزار شود.

دسترسی سریع