«گلبانگ ولایت» ؛ ویژه برنامه رادیو قرآن در روز عید سعید غدیر

شبکه ی رادیویی قرآن همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر ویژه برنامه ای را تدارک دیده است که در این مناسبت تقدیم مخاطبان خود می نماید.

1400/04/29
|
15:06

عید غدیر روز هجدهم ذی‌الحجه از بزرگ‌ترین اعیاد شیعیان است ، در روز هجدهم ذی‌حجه سال دهم هجرت ، پیامبر اکرم (ص) به دستور خداوند امام علی (ع) را به مقام خلافت و امامت منصوب کرد. واقعه غدیر در سفرحجة الوداع سال دهم هجری و در سرزمین غدیر خم روی داد.
شبکه رادیویی قرآن در راستای تکریم این عید بزرگ ، ویژه برنامه ی «روایت بندگی» را در روز پنج شنبه 7 مرداد ماه همزمان با عید سعید قربان از ساعت 10 صبح تقدیم شنوندگان خواهد کرد.

ویژه برنامه «گلبانگ ولایت» کاری دیگر از گروه آموزش شبکه رادیویی قرآن است که ضمن ایجاد فضایی شاد و معنوی برای مخاطبان خود در این عید سعید به تبیین موضوعاتی از قبیل غدیر در گذر زمان ، ولایت حضرت امیرالمومنین (ع) ، دید گاههای علمای شیعه و اهل سنت درباره واقعه غدیر و همچنین به بیان بخش هایی از خطبه غدیر و آیات و لایت در فرآن کریم خواهد پرداخت.

بر اساس این گزارش ، برنامه «گلبانگ ولایت» شامل بخش های کارشناس حضوری ( به کارشناسی سید ناصرالدین نوری زاده) ، بخش روایی ( با روایتگری فریال ترکاشوند) ، شعر خوانی ، پخش نمایش و ارتباط زنده با حرم حضرت امیر المومنین خواهد بود.
لازم به ذکر است برنامه«گلبانگ ولایت» کاری از گروه آموزش شبکه رادیویی قرآن به تهیه کنندگی فاطمه کاشانی وحید ، گویندگی حمید عبیری و روایتگری فریال ترکاشوند می باشد که روزپنج شنبه 7 مرداد ماه به مناسبت عید سعید غدبر از ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه تقدیم شنوندگان خواهد شد.

دسترسی سریع