بهره ای از کلام بزرگان هر روز از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

تفسیر بخش سوم و پایانی سوره مبارک کافرون در برنامه "در مکتب وحی"

برنامه "در مکتب وحی" با محوریت تفسیر آیات و روایات قرآن کریم به تفسیر مفسران عالی قدر قرآن کریم روزهای شنبه تا چهارشنبه از رادیو قرآن پخش می شود.

1400/03/10
|
14:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ برنامه در مکتب وحی با رسالت بیان تفاسیر آیات و روایات قرآن کریم به تفسیر مفسران و اساتید عالی قدر قرآن کریم در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به پخش تفاسیر این مفسران عالی قدر( آیت الله مکارم شیرازی در روز های شنبه ، شهید مطهری در روزهای یکشنبه ، آیت الله مهدوی کنی در روزهای دوشنبه ،آیت الله آقا مجتبی تهرانی در روزهای سه شنبه و آیت الله ضیاءآبادی در روزهای چهارشنبه) اختصاص می یابد.
گفتنی است در برنامه "در مکتب وحی" روز سه شنبه 11 خرداد ماه با سخنرانی مرحوم آیت الله مجتبی تهرانی به تفسیربخش سوم و پایانی از سوره مبارکه کافرون و بیان سه دیدگاه درباره تکرار آیات و عبارت این سوره شریف و همچنین گفت وگو پیرامون واژه "دین" در آیه آخرسوره مبارکه کافرون پرداخته خواهد شد.
لازم به ذکر است، این برنامه کاریست از گروه علوم قرآنی که روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته ساعت 15 به تهیه کنندگی علیرضا صفر زاده و فاطمه کاشانی وحید و گویندگی حمید عبیری به مدت 30 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن