بهره ای از کلام بزرگان هر روز از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

ویژه برنامه ی "حدیث روح الله"

شبکه رادیویی قرآن با ویژه برنامه‌ حدیث روح الله سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را گرامی می‌دارد.

1400/03/13
|
12:56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قران؛ همزمان با سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد، شبکه رادیویی قرآن با ویژه برنامه‌ حدیث روح الله این روز را گرامی می‌دارد.
ویژه برنامه «حدیث روح الله» کاری از گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن است که پنج شنبه و جمعه 13 و 14 خرداد ماه ساعت 21 به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره) از شبکه رادیویی قران پخش میشود، این برنامه در روز پنجشنبه 13 خرداد ماه با موضوع نقش امام خمینی(ره) در احیاء تفکر و فرهنگ قرآنی و رابطه مردم سالاری دینی با ولایت فقیه از دیدگاه امام خمینی (ره) و در روز جمعه 14 خرداد ماه نیز با موضوع انتخاب آیت الله خامنه ای توسط مجلس خبرگان (خنثی کننده توطئه خزنده نفوذی های انقلاب) و قیام پانزده خرداد (نقطه عطف پیروزی انقلاب اسلامی) به روی آنتن رادیو قرآن خواهد رفت.
لازم به ذکر است علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی میهمان این برنامه رادیویی در برنامه 13 خرداد ماه و محمدرضا ورزی کارگردان،فیلمنامه نویس و پژوهشگر حوزه تاریخ معاصر ایران و دکتر غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام میهمانان تلفنی پنج شنبه و جمعه " حدیث روح الله" می باشند .
گفتنی است برنامه حدیث روح الله به تهیه کنندگی علیرضا صفر زاده و گویندگی و اجراء تیمور کوشکی و با هماهنگی ناصر مصداقی تقدیم شنوندگان این شبکه رادیویی میشود .

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن