بهره ای از کلام بزرگان هر روز از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

پخش خاطرات پیشکسوتان قرآن کریم در برنامه «خاطرات طلایی»

برنامه «خاطرات طلایی» با هدف مستند سازی خاطرات اساتید و پیشکسوتان قرآن کریم روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 8:20 از رادیو قرآن پخش می شود.

1400/03/23
|
09:37

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ برنامه گروه تلاوت شبکه رادیویی قرآن با عنوان «خاطرات طلایی» با هدف مستند سازی خاطرات اساتید و پیشکسوتان قرآن کریم به ویژه وقایع تلاوتی دهه 70 که بواسطه حضور قاریان مصری و استقبال پر شور و کم نظیر مردم از این محافل به ایام طلایی محافل و مجالس قرآنی ایران تبدیل شد، از اول آذرماه سال 99 در حال پخش می باشد.
آشنا سازی شنوندگان با این خاطرات، الگو سازی در حوزه هنر تلاوت قرآن کریم و تقویت گرایش شنوندگان به استماع تلاوت های زیبا به عنوان دریچه ای برای انس با قرآن کریم از اهداف و ضرورت های تولید برنامه بوده که با بهره گیری از شاهدین عینی در تدوین و تنظیم خاطرات و نقل آن توسط خود این اساتید تقدیم شنوندگان می شود.
در هر برنامه یک یا دو خاطره شیرین از زیباترین خاطرات اساتید توسط خودشان در دیدار با رهبری ، دیدار با قاریان مصری و یا محافل و مجالس قرآنی که حاوی نکته ای ارزشمند و شنیدنی است، همراه با شاهد مثال آن واقعه و مستندات موجود بیان که پس از تنظیم و تدوین تقدیم شنوندگان می شود.
بر اساس این گزارش ، در روز چهار شنبه 26 خرداد ماه استاد حبیب مهکام مهمان این برنامه رادیویی خواهد بود و با بیان شیوای خود به نقل و بازگویی خاطرات قرآنی خود خواهد پرداخت.
لازم به ذکر است این برنامه کوتاه ، روزهای سه شنبه و چهارشنبه پس از خبر صبحگاهی، حوالی ساعت 8:20 به تهیه کنندگی فاطمه گنجی و بیان اساتید قرآنی همچون آقایان غلامرضا شاه میوه، احمد ابوالقاسمی و … از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز در حال پخش می باشد.

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن