بهره ای از کلام بزرگان هر روز از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

رادیو قران با ویژه برنامه "حماسه حضور" به قرار قرآنیان در انتخابات 1400 پیوست

قرار قرآنیان در انتخابات 1400 با هدف حضور حداکثری و افزایش مشارکت در انتخابات، 28 خرداد به دعوت شبکه رادیویی قران برگزار می‌شود.

1400/03/25
|
11:56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، شبکه رادیویی قرآن از اهالی جامعه قرآنی دعوت کردند تا در روز انتخابات با حضور در مسجد جامع لویزان در انتخابات مشارکت کنند.
بر همین اساس، رادیو قران برنامه‌ای زنده و مستقیم را با حضور قاریان، حافظان ،گروههای همخوانی و اساتید و پیشکسوتان قرآنی به تهیه کنندگی سید نورالدین سجادی، گویندگی حمید مجیدی مهر و تیمور کوشکی و گزارشگری کامران برومیده از ساعت 8:30 صبح تا 20:30 از محل شعبه اخذ رای مسجد جامع لویزان ، تدارک دیده است .
اهالی قرآن جمعه 28 خرداد همراه با سایر اقشار جامعه با دعوت خادمان امامزاده پنج تن (ع) با حضور پای صندوق‌های شعبه اخذ رای واقع در مسجد جامع لویزان ، به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و برای تغییر سرنوشت خود و جامعه مشارکت خواهند کرد.
علاقه مندان می توانند در روز جمعه 28 خرداد ماه از ساعت 8:30 الی 20:30 از طریق رادیو قرآن موج fm ردیف 100 مگاهرتز و یا از طریق شبکه های اجتماعی رادیو قرآن به نشانی @radioquran_ir به صورت زنده همراه با اهالی قرآن باشند.
گفتنی است، امامزاده پنج تن (ع) لویزان هر هفته با حضور قاریان و حافظان قرآن کریم جلسات و محافل قرآنی برگزار می‌کند و در ایام کرونا نیز این محافل به صورت مجازی پابرجا است. به همین دلیل، این آستان به عنوان پاتوق قرآنیان شناخته می‌شود.

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن