بهره ای از کلام بزرگان هر روز از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

نا امیدی دشمنان از حضور پرشور مردم در انتخابات 1400

شبکه رادیویی قرآن با ویژه برنامه "حماسه حضور" میزبان مردم عزیز ایران ، پیشکسوتان، قاریان و حافظان قرآن کشورمان در روز جمعه 28 خرداد ماه در محل اخذ رأی مسجد جامع لویزان بود .

1400/03/28
|
19:54

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ، مردم برای پی گیری مطالبات قانونی خود بار دیگر آگاهانه و به دور از طرفداری قومی و قبیله‌ای در انتخابات حضور پر شور داشتند.
مردم که همواره در طول دوران انقلاب اسلامی با حضور حداکثری در فرآیند انتخابات، دشمنان نظام را نا امید کرده‌اند ، این بار هم با حضور پرشور خود مشت محکمی به دهان دشمنان زدند.
انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه 28 خرداد 1400 در سراسر کشور برگزار شد و شبکه رادیویی قرآن با استقرار در مسجد جامع لویزان برنامه‌ای با عنوان «حماسه حضور» را از ساعت 8 تا 20:30 به تهیه‌کنندگی سیدنورالدین سجادی و گویندگی حمید مجیدی‌مهر (نوبت صبح) و تیمور کوشکی (نوبت عصر) تقدیم شنوندگان کرد.
بر اساس این گزارش ، این برنامه شامل بخش‌های مختلف و متعدد تلاوت، همخوانی، گفت‌وگو با اساتید و پیشکسوتان از محل این مسجد به صورت زنده بود .
گفتنی است ، صبح جمعه از حدود ساعت 8 صبح یونس شاهمرادی و مهدی عادلی در این مسجد تلاوت داشتند و در ادامه این برنامه، گروه هم‌خوانی الغدیر به اجرای قطعاتی پرداختند، طی ساعت‌های 11 تا 15 قاریان بین‌المللی و ملی کشورمان مجتبی محمدبیگی، محسن قاسمی، حمیدرضا احمدی‌وفا و حبیب صداقت آیاتی را تلاوت کردند و در ساعت 16 نیز گروه تواشیح محراب قطعه‌ای را اجرا کردند.

تلاوت‌هایی نیز در نوبت عصر از ساعت 17 تا 19 با حضور منصور قصری زاده ، مدیر محترم شبکه رادیویی قرآن و قاریانی چون محمدحسن موحدی، هادی ایزدپناهی و هادی موحدامین در این مسجد انجام شد و در ساعت 20 نیز گروه محمد رسول‌الله(ص) قطعاتی را ارائه دادند.

لازم به ذکر است ؛ این برنامه با مشارکت رادیو قرآن، آستان مقدس امامزادگان پنج تن(ع) لویزان، شبکه قرآن و معارف سیما، سازمان دارالقرآن الکریم، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و خبرگزاری ایکنا و مسجد جامع لویزان طرح‌ریزی شده بود.

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن