بهره ای از کلام بزرگان هر روز از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

تبیین و تفسیر آیات 128 سوره اعراف ، 22 سوره احزاب و 9 سوره صف در برنامه «درسنامه حفظ»

«درسنامه حفظ» با رویکرد حفظ موضوعی آیات قرآن عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که با کارشناسی سیدمحمدمهدی بحرالعلوم و دکتر سید محسن میرباقری ،به روی آنتن رادیو قران می رود.

1400/04/05
|
17:13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، برنامه «درسنامه حفظ» با رویکرد حفظ موضوعی آیات قرآن کریم عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که با کارشناسی سیدمحمدمهدی بحرالعلوم، حافظ کل قرآن و سیدمحسن میرباقری به عنوان کارشناس مفاهیم پخش می‌شود.
برنامه درسنامه حفظ با هدف ایجاد بستری مناسب در جهت حفظ موضوعی آیات قرآن کریم و هم سو با طرح تابستانه قرآنی 1455 می کوشد در کنار بیان شیوه های حفظ آیات مورد بحث ،به بیان نکات تفسیری ، بیان آیات مشابه و شأن نزول آیات و قواعد تجویدی و ساختار آن پرداخته می‌شود.
این برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 10 دقیقه به سمع شنوندگان و مخاطبان این شبکه رادیویی می‌رسد.
در برنامه روز یک شنبه ، دوشنبه و سه شنبه 6، 7 و 8 خرداد ‌ماه «درسنامه حفظ» به آیات 128 سوره مبارکه اعراف ، 22 سوره احزاب و 9 سوره صف با موضوع "بشارت و آینده روشن " پرداخته خواهد شد.
یادآور می‌شود، برنامه تولیدی درسنامه حفظ، کاری از گروه آموزش رادیو قرآن است که به تهیه‌کنندگی فاطمه کاشانی‌وحید از رادیو قرآن(موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن