تصحیح قرائت آیات شریفه یكم تا نوزدهم سوره مباركه مزمل در مسیر انس رادیو قرآن

برنامه "مسیر انس" با محوریت آموزش حفظ، ترجمه، قرائت و تجوید قرآن كریم شنبه تا چهارشنبه هرهفته ساعت 9:05 صبح به روی آنتن رادیو قرآن می رود.

1402/06/01
|
09:25

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ این برنامه كه سه شنبه ها با موضوع تصحیح قرائت قرآن كریم به منظور انس و آشنایی با نوع صحیح قرائت قرآن و آشنایی با قواعد علم قرائت و تمرین این موضوع با حضور كارشناس برنامه استاد علی قاسم آبادی به تهیه كنندگی فاطمه گنجی پخش می شود، سه شنبه سی و یكم مرداد ماه به تصحیح قرائت صفحه 574 از جزء بیست و نهم قرآن كریم كه شامل آیات یكم تا نوزدهم سوره مباركه مزمل بود، پرداخت. گفتنی است؛ شبكه رادیویی قرآن در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری اقدام به تولید و پخش برنامه ای با عنوان «مسیر انس» نموده است. «مسیر انس» با رویكرد آموزش حفظ ، ترجمه ، قرائت و تجوید قرآن كریم شنبه تا چهار شنبه هر هفته ساعت 9:05 صبح به مدت 20 دقیقه تقدیم مخاطبان می شود. بر اساس این گزارش در هر روز از ایام هفته به موضوع خاصی پرداخته خواهد شد. شنبه ها با موضوع آشنایی ترجمه قرآن كریم و بررسی معنایی واژگان آیات شریفه سوره ها، برای انس بیشتر قرآن كریم كه با حضور كارشناس مسلط به واژه شناسی و ترجمه قرآن كریم، جناب آقای دكتر كریم دولتی، به تبیین معانی آیات الهی و ترجمه صحیح قرآن كریم میپردازد، كه به تهیه كنندگی علی رضا صفر زاده تقدیم شنوندگان می شود. یكشنبه ها با موضوع مبانی ترجمه به تهیه كنندگی مونا توسلی، كارشناسی استاد سید محسن موسوی بلده و گویندگی آدینه اله یاری و همچنین قرائت قرآن توسط حسین موسوی بلده، دوشنبه ها با موضوع تصحیح حمد و سوره و اذكار نماز و مفاهیم آن به صورت كارگاهی؛ به تهیه كنندگی فاطمه كاشانی وحید، كارشناسی استاد محمد حسن موحدی و گزارشگری رضا غفارزاده كه مخاطبان می توانند به صورت پیامكی و تلفنی در برنامه مشاركت داشته باشند . سه شنبه ها با موضوع تصحیح قرائت قرآن كریم به منظور انس و آشنایی با نوع صحیح قرائت قرآن و آشنایی با قواعد علم قرائت ، و تمرین این موضوع ، با حضور كارشناس برنامه ،استاد مهدی غلام نژاد به تهیه كنندگی فاطمه گنجی، چهارشنبه ها با موضوع آموزش حفظ - شیوه ها و تكنیك های حفظ قرآن كریم و ارائه راهكارها و فنون حفظ قرآن كریم و معرفی و پرسش و پاسخ از حفاظ گرامی از محفوضات تثبیت شده به تهیه كنندگی نورالدین سجادی.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.
📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع