در مسیر انس رادیو قرآن صورت گرفت؛ آموزش و بررسی معنایی واژگان آیات یكم تا ششم سوره مباركه انبیاء

برنامه "مسیر انس" با محوریت آموزش حفظ، ترجمه، قرائت و تجوید قرآن كریم شنبه تا چهارشنبه هرهفته ساعت 9:05 صبح به روی آنتن رادیو قرآن می رود.

1402/06/20
|
10:12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ این برنامه شنبه ها با موضوع آشنایی و آموزش ترجمه قرآن كریم و بررسی معنایی واژگان آیات شریفه سوره ها، برای انس بیشتر قرآن كریم كه با حضور كارشناس مسلط به واژه شناسی و ترجمه قرآن كریم، جناب آقای دكتر كریم دولتی، به تبیین معانی آیات الهی و ترجمه صحیح قرآن كریم میپردازد و به تهیه كنندگی علی رضا صفر زاده تقدیم شنوندگان می شود. مسیر انس در برنامه روز شنبه هجدهم شهریور ماه به آموزش ترجمه آیات ابتدایی سوره مباركه انبیاء شامل آیات یكم تا ششم این سوره پرداخت. دكتر كریم دولتی در خصوص این آیات گفت: در آیه چهارم سوره مباركه انبیاء پاسخی است كه پیامبر به افرادی كه او را انسانی معمولی و به دور از پیام الهی شناخته و قرآن كریم را سحر و جادو می دانستند، بیان می فرماید. پیامبر اسلام (ص) در مقابل حرف های نادرست آنها می فرماید: پروردگارم می داند چه این گفتار در آسمان باشد و چه در زمین. گفتنی است؛ شبكه رادیویی قرآن در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری اقدام به تولید و پخش برنامه ای با عنوان «مسیر انس» نموده است. «مسیر انس» با رویكرد آموزش حفظ ، ترجمه ، قرائت و تجوید قرآن كریم شنبه تا چهار شنبه هر هفته ساعت 9:05 صبح به مدت 20 دقیقه تقدیم مخاطبان می شود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند. از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع