معاون صدای رسانه ملی؛ جشنواره قرآنی صد حاصل ذكاوت و هوش مثال زدنی مدیران و همكاران رادیو قرآن است

معاون صدای رسانه ملی با بیان اینكه جشنواره قرآنی صد حاصل ذكاوت و هوش مثال زدنی مدیران و همكاران رادیو قرآن است، برهمراهی همه جانبه حوزه ستاد معاونت صدا با این جشنواره تأكید كرد.

1401/03/23
|
13:12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ دكتر بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی در گفتگو با زهرا پناهی گزارشگر اختصاصی رادیو قرآن در خصوص جشنواره قرآنی صد رادیو قرآن گفت: طرح اولیه جشنواره قرآنی صد چندین ماه پیش توسط دكتر قصری زاده مدیر رادیو قرآن به صورت مكتوب به بنده ارائه داند كه از همان زمان حوزه ستاد معاونت صدا به صورت تمام قد با این جشنواره قرآنی همراه شد. وی در ادامه با بیان اینكه شبكه رادیویی قرآن با ذكاوت و هوش مثال‌زدنی مدیران خود شرایطی را فراهم نموده است تا تسهیل گری در امر قرائت قرآن كریم برای آحاد مخاطبان رقم بخورد، عنوان كرد: رفاقت و صمیمت مخاطبان با قرآن كریم كه این جشنواره نیز در آن نقش دارد، شرایط را برای آسان خوانی قرآن كریم مهیا نموده و ره توشه ای برای ادامه زندگی آنهاست كه به همین دلیل از همه دست اندركاران این جشنواره رادیویی قرآنی قدردانی می نمایم.
معاون صدای رسانه ملی در ادامه عنوان كرد: خداوند به بنده این توفیق را داده است كه هرشب هنگام خواب، هر روز صبح ودر حین كار هر زمان كه فرصتی دست یابد، قرآن كریم را تلاوت نمایم. حضرت علی (ع) در خطبه 176 نهج البلاغه می فرمایند: این قرآن پند دهنده ای است كه اصلا فریب در كارش نیست، هدایت گری است كه اصلا گمراه نمی نماید و سخنگویی است كه هرگز دروغ نمی گوید. بنابراین مجالست با مصحف شریف كه دارای همه این ویژگی هاست، برایم افتخار است. حضرت علی (ع) در ادامه این خطبه می فرمایند: با قرآن ننشست هركسی مگر آنكه قرآن كریم بر هدایت او افزود و یا از كوردلی و گمراهی او كم كرد. بنابراین قرآن كریم در زندگی ما به ویژه در كوران مشكلات اثر وضعی دارد.

دكتر بخشی زاده در خصوص تربیت قرآنی فرزندان نیز اظهار داشت: بنده خود را در این زمینه خیلی موفق نمی دانم. اما همسرم كه از همین تریبون قدردان ایشان هستم، صمیمانه در این زمینه بسیار زحمت كشیدند و ساعت های متمادی از دوران جنینی برایشان قرآن تلاوت نمودند. این امر سبب ممارست و انس فرزندانم با قرآن كریم شده است. یكی از فرزندانم از قاریان برجسته قرآن كریم است كه به صورت تخصصی تلاوت و حفظ كلام الهی را دنبال می كند. لطفی نیز بالاتر از این امر از جانب خداوند برایم نیست كه فرندانم نسبت به تلاوت قرآن كریم حریص هستند. وی همچنین به تلاوت آیاتی از جزء یكم قرآن كریم پرداخت.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع