قائم مقام معاونت صدای رسانه ملی؛ انس با قرآن كریم همچون كتابی راهنما زمینه ساز موفقیت انسان در همه مراحل زندگی است

قائم مقام معاونت صدای رسانه ملی انس با قرآن كریم را موهبتی الهی دانست كه با عنوان كتاب راهنما، روشنگر انسان ها در همه زمینه های زندگی خواهد بود.

1401/03/24
|
10:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ دكتر مظفری قائم مقام معاونت صدای رسانه ملی در گفتگو با زهرا پناهی گزارشگر اختصاصی رادیو قرآن ضمن تلاوت آیاتی از جزء یكم قرآن كریم گفت: خوشبختانه علیرغم دغدغه های كاری فراوان، به همراه جمعی از دوستان خود برنامه ای را تحت عنوان معجون صبحگاهی داریم كه در قالب آن هر روز طی برنامه ای مشخص در سه زمان پنج دقیقه ای یك صفحه قرآن كریم، یك صفحه نهج البلاغه و یك صفحه صحیفه سجادیه را قرائت می نماییم. این امر در انرژی روزانه ما بسیار تأثیر داشته است و تلاش ما بر این بوده است تا انشاء الله این بهره برداری را به صورت منظم حفظ نماییم.
وی در ادامه با بیان اینكه از دوران كودكی با راهنمایی های مرحوم مادرم با قرآن كریم مأنوس بودم، تصریح كرد: بنده این توفیق را داشتم تا از همان دوران طفولیت در جلسات مختلف قرآنی حضور داشته و از محضر اساتید مختلف بهره مند باشم. از دوران نوجوانی نیز این توفیق نصیبم شد تا تدریس قرآن نموده و دارالقرآنی تأسیس نمودیم كه تاكنون تلاشمان بر این بوده است تا خادم و بهره بردار از قرآن كریم باشیم.
دكتر مظفری در پایان خاطرنشان كرد: آن چیزی كه خودم از آن نتیجه گرفتم این بوده است كه از قرآن كریم به عنوان كتاب راهنما بهره مند شوم. اگر انسان در استفاده از نعمات الهی به دستورالعمل های قرآن كریم در آن زمینه رجوع كند، قطعا فضای جامعه و نوع ارتباط با مصحف شریف به گونه ای بسیار ارزنده خواهد بود.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع