سخن از ویژگی های اخلاقی و شخصیتی برجسته رسول مهربانی ها در بوستان تلاوت رادیو قرآن

بوستان تلاوت عنوان جنگ عصرگاهی رادیو قرآن است كه با رویكرد پخش تلاوت های تاثیر گذار و اطلاع رسانی جدیدترین تلاوت ها و رویدادهای قاریان جهان اسلام، با آیتم های جدید و متنوع شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:05 تا 19 به روی آنتن می رود.

1402/06/28
|
10:02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت رادیو قرآن كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، یكشنبه بیست و ششم شهریور ماه نیز تقدیم مخاطبان شد. پخش فرازهایی ناب از تلاوت زیبای استاد محمد اللیثی شامل سوره مباركه حشر، مقطعی زیبا از سوره مباركه بقره با صدای استاد شیخ حمدی زامل و سوره مباركه ضحی با صدای استاد شحات محمد انور بخش هایی از این برنامه بود. در بخش مشاركتی این برنامه نیز با توجه به حضور در ماه پربركت ربیع الاول از مخاطبان این پرسش مطرح شد كه كدام صفت پیامبر اسلام (ص) از نگاه شما برجسته تر است كه تلاش می كنید از آن الگو بگیرید و در زندگی شما تأثیرگذار است؟. همچنین در بخش نظرسنجی انتخاب تلاوت برتر، فرازهایی ناب از تلاوت استاد شعبان عبدالعزیز صیاد از سور مباركه فرقان و نازعات و تلاوت زیبای سوره مباركه واقعه، حدید و بلد با صدای استاد محمد عبدالعزیز حصان پخش شد. گفتنی است؛ بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده به روی آنتن می رود. همچنین تهیه گزارش های برنامه نیز توسط نیما غفارزاده صورت می پذیرد. معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع