فهم زبان قرآن شنبه تا پنجشنبه از ساعت 18:30 به مدت 20 دقیقه

رادیو قرآن

فهم زبان قرآن

آموزش قواعد و ترجمه آیاتی از قرآن کریم در برنامه «فهم زبان قرآن»/ بررسی آیات 77 تا 82 نساء

برنامه «فهم زبان قرآن» برنامه ای آموزشی است که با هدف تدبر در قرآن کریم، روزهای شنبه تا دوشنبه از شبکه رادیویی قرآن پخش می شود.

1399/08/17
|
12:31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه «فهم زبان قرآن» با هدف آموزش واژگان قرآن، قواعد صرف و نحو، نکات ترجمه‌ای قرآن از رادیو قرآن پخش می‌شود که ضمن آشنایی با بیش از نیمی از سوره‌های قرآن مدخل مناسبی برای ورود به مباحث تدبر در قرآن خواهد بود.
ایجاد مهارت انتقال خودآگاه به ترجمه و مفهوم واژگان، آموزش سیر آسان به سخت با روندی تدریجی و منطقی، جذب مخاطبان برای فراگیری زبان قرآن، آشنا کردن مخاطب با ساختار فهم زبان قرآن، آگاه کردن مخاطب با زبان قرآن برای ورود به مباحث تدبر و تفسیر، آشنا کردن مخاطب با نیمی از سوره های قرآن کریم و انس مردم با قرآن از دیگر اهداف این برنامه است.
این برنامه ی آموزشی روزهای 18 تا 20 آبان ماه (شنبه تا دوشنبه) ساعت 16:30 به مدت 20 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.
بر اساس این گزارش، این برنامه در هفته ی جاری به آیات 77 تا 82 سوره مبارکه نساء با حضور کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین حمید محمدی خواهد پرداخت.
شایان ذکر است؛ این برنامه کاری از گروه قرآن و آموزش است که به تهیه‌کنندگی سمیرا قنبری و کارشناسی حجت الاسلام حمید محمدی روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ساعت 16:30 از رادیو قرآن به سمع شنوندگان می رسد.

دسترسی سریع
فهم زبان قرآن