مجله صبحگاهی تسنیم شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 الی 8 صبح به مدت 60 دقیقه

مجله صبحگاهی "تسنیم" با رویکردی جدید همراه مخاطبان خود می شود

مجله صبحگاهی "تسنیم" با بخش های جدید و متنوع و رویکردی جدید با توجه به نیاز مخاطبان شنبه تا چهارشنیه از ساعت 7 تا 8 صبح بصورت زنده همراه مخاطبان ارجمند می شود.

1399/03/17
|
13:50

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، گروه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن در سال 99 با پخش برنامه صبحگاهی در قالب مجله صبحگاهی «تسنیم» با آیتم‌های جذاب و شنیدنی سعی دارد با ایجاد نشاط صبحگاهی همراه با فضای قرآنی و معنوی، دقایقی خاص و خاطره‌انگیز را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورد.
در این برنامه روزانه دو قطعه شاهکار تلاوت کوتاه پخش می شود؛ آیتم بهداشت و سلامت بدنی به کارشناسی دکتر محمودرضا فقیهی و آیتم «انرژی مثبت» با محوریت ارائه نکات مفید و انرژی بخش در 3 دقیقه توسط کارشناسان قرآنی و معارفی از جمله بخش های جذاب این برنامه محسوب می شود.
«صفحه نور» با صدای استاد طنیجی، معرفی کتاب قرآنی به کارشناسی خانم اسکندری، حکایت های آموزنده به کارشناسی حجت الاسلام شریفی صادقی، گزارش از شهرستان ها براساس موضوع روز از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود.
هر روز یکی از آیات قرآن کریم موضوع برنامه خواهد بود و یکی از کارشناسان قرآنی و معارفی در پایان برنامه در رابطه با موضوع برنامه صحبت خواهد کرد.
این برنامه به همت گروه آموزش به تهیه کنندگی مسعودرضا خالقی، گویندگی محمدهادی صلح جو و هادی ربیعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 تا 8 صبح از موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز به روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
تسنیم