در والعصر رادیو قرآن عنوان شد؛ گردهمایی بزرگ مهد قرآن كریم در شهرستان بهشهر استان مازندارن برگزار شد

رئیس مهد قرآن استان مازندران از برگزاری گردهمایی بزرگ مهد قرآن كریم، همراه با تجلیل از حافظان و قاریان قرآن كریم شهرستان بهشهر در این شهرستان خبر داد.

1402/06/06
|
13:26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ محمد حسن برفامی، رئیس مهد قرآن استان مازندران، در گفت‌وگو با برنامه والعصر رادیو قرآن ضمن محكوم كردن اهانت به ساحت قرآن كریم در سوئد و دانمارك، گفت: گردهمایی بزرگ مهد قرآن كریم شهرستان بهشهر در این شهرستان برگزار شد. وی افزود: این آیین روز پنجشنبه دوم شهریورماه در حسینیه قتگاه بهشهر، با حضور مربیان، حافظان كل قرآن، همراه با تجلیل از برگزیدگان آزمون كشوری و مسابقات تبارك با حضور خانواده‌های ایشان و مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. برفامی تصریح كرد: در این آیین قرآنی، محمد مهدی بحرالعلوم، حافظ كل قرآن كریم و مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن كریم به عنوان مهمان ویژه حضور پیدا كرد. گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است. جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند و دیدگاه و نظرات خود را از طریق سامانه پیامكی، تلفن گویا و صفحه مجازی شبكه با ما در میان گذارند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع