اعلام رتبه‌های دانش آموزان دختر خوزستانی در بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز

میكائیل باقری، مدیر كل قرآن، عترت ونماز آموزش و پرورش در گفتگو با برنامه والعصر رادیو قرآن گفت: دانش‌آموزان دختر استان خوزستان در بخش پژوهشی چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز سه رتبه برتر در رشته نهج البلاغه و تفسیر قرآن كسب كردند.

1402/06/06
|
13:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ میكائیل باقری افزود: رژان رحیمی‌فر و الیما سرخه، رتبه اول تیمی در رشته نهج البلاغه، دوره متوسطه اول را به دست آوردند. همچنین زهرا طرفی و زینب فاتحی، رتبه اول تیمی در رشته نهج البلاغه، دوره متوسطه دوم را كسب كردند. فائزه مؤمنی نیز حائز رتبه چهارم در رشته تفسیر قرآن كریم، دوره متوسطه دوم شد. باقری در پایان تأكید كرد: این مسابقات طی سه روز، از یكم تا سوم شهریور ماه در كرمانشاه برگزار شد. گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است.
جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند و دیدگاه و نظرات خود را از طریق سامانه پیامكی، تلفن گویا و صفحه مجازی شبكه با ما در میان گذارند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع