مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشكل‌های قرآن و عترت استان تهران خبر داد؛ راه‌اندازی پویش هر خانه یك موكب حسینی به همت دارالقرآن مركزی شهرداری منطقه 2 تهران

پویش هر خانه یك موكب ویژه اربعین حسینی و جاماندگان سفر اربعین به همت دارالقرآن مركزی شهرداری منطقه 2 تهران برگزار می‌شود.

1402/06/14
|
11:08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، سیدحسن دهقان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشكل‌های قرآن و عترت استان تهران در گفتگو با برنامه والعصر رادیو قرآن از راه‌اندازی پویش هر خانه یك موكب حسینی به همت دارالقرآن مركزی شهرداری منطقه 2 تهران خبر داد و گفت: پویش هر خانه یك موكب ویژه اربعین حسینی و جاماندگان سفر اربعین به همت دارالقرآن مركزی شهرداری منطقه 2 تهران برگزار می‌شود. وی افزود: برگزاری روضه و قرائت زیارت اربعین، تهیه بسته‌های لوازم التحریر برای دانش‌آموزان كم بضاعت، برگزاری مراسمات عزاداری اربعین و هرگونه اقدام خیر خواهانه ازجمله اقدامات این موكب خانگی است.دهقان تصریح كرد:علاقه‌ندان برای شركت در این پویش باید عكس و یا فیلم‌های 30 ثانیه‌ای خود را به شماره 09021635744 در پیام رسان ایتا ارسال كنند. در پایان این پویش به 3 نفر به قید قرعه هدایایی اهدا خواهد شد. مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشكل‌های قرآن و عترت استان تهران خاطرنشان كرد: همچنین متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این پویش می‌توانند به ستارخان، خیابان نیرو، نبش كوچه دوم، دارالقرآن مركزی منطقه دو تهران مراجعه یا با شماره‌های 44927831_44927985 تماس برقرار كنند. وی در پایان افزود: یادآور می‌شود دارالقران مركزی شهرداری منطقه 2 به عنوان مركز فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآنی منطقه در طول سال ویژه برنامه‌های مناسبتی را برگزار می‌كند. گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است. جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع