از سوی شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران صورت گرفت؛ اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه بین المللی آیات عاشورایی

همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) مسابقه‌ بین‌المللی «آیات عاشورایی»، به همت شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران برگزار شد.

1402/06/28
|
10:05

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، مهدی سیفی دبیر اجرایی شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران در گفتگو با برنامه والعصر رادیو قرآن گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) و با توجه به هتك حرمت‌های مكرر به ساحت مقدس قرآن در برخی كشورهای غربی، مسابقه‌ بین‌المللی «آیات عاشورایی»، به همت شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران برگزار شد. سیفی افزود: این مسابقه حول محور آیاتی بود كه وجود مقدس امام حسین(ع) از لحظه خروجشان از مدینه تا به نیزه شدن سر امام و حتی در مجالس یزیدیان توسط خود حضرت و اهل بیت ایشان تلاوت شده و در مقاتل و مناقب به آن‌ها اشاره شده است. وی در پایان افزود: نتایج مسابقه «آیات عاشورایی» كه در ایام اربعین حسینی(ع) و به همت شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران برگزار شده بود، اعلام شد. با پایان یافتن مهلت شركت در این مسابقه به قید قرعه 72 نفر معرفی شدند كه به همگی آنها از سوی شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران، كمك‌هزینه سفر هوایی به مشهد مقدس اهدا خواهد شد. گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است. جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع