گفتگو با استاد علی رجبی حافظ كل و از اساتید برجسته قرآن كریم در مثبت تلاوت

مثبت تلاوت عنوان جنگ عصرگاهی جدید و مفرح رادیو قرآن است كه در ادامه پخش برنامه محله تلاوت رادیو قرآن كه سال گذشته تقدیم مخاطبان این شبكه می شد، با رویكردی متفاوت و آیتم های جدید شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 تا حوالی ساعت 19 روی آنتن می رود.

1401/03/28
|
14:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ پخش زیباترین تلاوت ها از قاریان مشهور جهان اسلام، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، بیان خاطرات طلایی، پخش فرازهای طلایی و نغمات، ابتحال و ...... ، مسابقه و خدمت به ساحت مقدس قرآن كریم و عترت كه همان اهل بیت عصمت و طهارت (ع)هستند، از جمله بخش های برنامه مثبت تلاوت می باشد.
مثبت تلاوت در برنامه روز دوشنبه بیست و سوم خرداد ماه به تهیه كنندگی احمد خالدی و اجرای كارشناسی استاد مجید زكی لو فرازهایی ناب از تلاوت های بی نظیر استاد محمد محمدالیثی، استاد شحات محمد انور، استاد راغب مصطفی غلوش، استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد، استاد محمد عبدالعزیز حصان، استاد محمد حكیم عمران و .... را تقدیم مخاطبان نمود. گفتگو با استاد علی رجبی حافظ كل و از اساتید برجسته قرآن كریم از دیگر بخش های این برنامه بود كه طی سخنانی گفت: حدود سی سال است كه در محضر قرآن كریم در حال خدمت هستم و در این مسیر از محضر اساتید زیادی بهره مند شدم. وی در ادامه افزود: مربی قرآن خوب باید بتواند دل شاگرد خود را تسخیر نموده و به لحاظ فنی كاربلد باشد. تسلط بر تفسیر نیز یكی دیگر از ویژگی های اساتید قرآنی موفق است كه بنده نیز تلاشم بر این است تا اینگونه باشم. بخش یك آیه یك نكته نیز از دیگر آیتم های برنامه بود كه روی آنتن رفت. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع