حکایت جاودانگی پنجشنبه از ساعت 17:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو قرآن

حكايت جاودانگي

روایت زندگی شهید محمدجواد باهنر در حکایت جاودانگی

حکایت جاودانگی روز پنجشنبه 7 شهریورماه با موضوع بیان زندگی و سیره قرآنی شهید محمدجواد باهنر از رادیو قرآن پخش می شود.

1398/06/04
|
16:00

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، حکایت جاودانگی با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و نگاهی به سیره قرآنی آن عزیزان از رادیو قرآن پخش می شود.
برنامه روز پنجشنبه 7 شهریورماه با موضوع زندگینامه شهید محمدجواد باهنر ، انسانی فرزانه و سراسر اخلاق و تواضع ، که خود را وقف خدمت به انقلاب اسلامی و مردم ستمدیده کرده بود، تقدیم شنوندگان می شود.
شهید باهنر پس از پیروزی انقلاب در مسئوولیت‌های عضویت در شورای انقلاب، تنظیم مدارس، نهضت سوادآموزی، نمایندگی مردم کرمان در مجلس خبرگان، نمایندگی شورای انقلاب در وزارت آموزش‌وپرورش، نمایندگی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و وزارت آموزش وپرورش در کابینه شهید رجایی به نحو شایسته‌ای انجام وظیفه کرد و بالاخره پس از انتخاب به عنوان نخست‌وزیر توسط شهید رجایی طولی نکشید که این دو یار دیرین و دو مبارز صدیق در هشتمین روز از شهریورماه 1360 با انفجار بمبی توسط عامل سازمان تروریستی منافقین خلق در آتش عشق الهی سوختند.
حکایت جاودانگی کاری گروه اطلاع رسانی و محافل به تهیه کنندگی سمیرا قنبری، گویندگی علیرضا کریمی ، روایتگری فضه سادات حسینی و گزارشگری کامران برومیده، پنجشنبه ها ساعت 17:00 به مدت 30 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.

دسترسی سریع
حکایت جاودانگی